انجمن علمی پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف
به نام یگانه مهندس گیتی

انجمن علمی‌ دانشجویان پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی‌ شریف در تابستان سال ۹۲ با پیگیری جمعی از دانشجویان ورودی ۹۱ تشکیل شد. این انجمن در اسفندماه سال ۹۲ اقدام به عضوگیری از بین دانشجویان پردیس نمود. در فروردین سال ۹۳، انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی برگزار گردید و اولین اعضای شورا مشخص شدند و بدین ترتیب انجمن علمی به صورت رسمی به عنوان یک گروه دانشجویی در پردیس بین الملل تهران ثبت گردید. انجمن‏هاي علمي دانشجويي به عنوان نهادي علمی امكان فعاليت جمعي دانشجويان علاقمند و داوطلب مشاركت در اين فعاليت‏ها را در زمينه‏هاي گوناگون علمي با همراهی اساتيد فراهم مي‏سازد و به عنوان نهادي كه عهده‏دار پويايي و شكوفايي استعدادها و پديدآورنده و تقويت‏كننده روحيه پويايي علمي و در نهايت توسعه علم كه همان رسالت دانشگاه مي‏باشد عمل می‏نماید و در مسیر دستیابی به اهداف مشخص که مهم‏ترین آن ایجاد روحیه خودباوری و موفقیت اعضا فعال می‏باشد، حرکت می‏نماید. این انجمن با هدف ايجاد نشاط علمي و تقويت آن در ميان دانشجويان و حمايت از فعاليت‏هاي جمعي و خود‏جوش پژوهشي و راهنمايي و مشاركت دانشجويان مستعد در جهت بالندگي علمي تشكيل شده است و قصد آن از انجام این فعالیت‏ها، کمک به دانشجویان جهت ایجاد روحیه خودباوری و اعتماد به نفس و نقش آفرینی مؤثر در زمینه تحصیلی در آینده می‏‏باشد


در این انجمن تا حد امکان و توانایی های موجود زمان تلاش برآن داریم تا با همکاری دانشجویان پذیرای رویداد های علمی، بازدید های صنعتی، تیم هایمسابقه ای و دوره های یادگیری تا به عنوان اولین گروه دانشجویی پردیس با گسترش دانش و آگاهی سهم کوچکی اما هرچند مفید برای خود و هم دانشگاهیان خود فراهم سازیم. افتخار داریم که تا کنون آموخیم که چگونه بیاموزیم و آموزش دهیم.


و در انتها قدردان تلاش های تمامی اعضا، دبیران، دانشجویان و استاتید محترمی که همواره مارا در این راه کمک کرده اند به‌ویژه هیئت موسس و جناب آقای ‌دکتر میرزایی که برای آغاز این راه طولانی از هیچ کوششی دریغ ننموده‌اند.

انجمن علمی دانشجویان

X