انجمن علمی پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف

معارفه ۹۴

  • همایش یک روزه دانشجویان جدیدالورود پردیس بین الملل تهران دانشگاه صنعتی شریف روز پنجشنبه نهم مهرماه برگزار شد. این مراسم که همزمان با عید سعید غدیر برگزار گردید، با سخنرانی جناب آقای دکتر میرعمادی معاون محترم آموزشی دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد. ایشان ضمن تبریک عید سعید غدیر و خوشامدگویی به دانشجویان ورودی ۹۴ پردیس، توجه به نظم و مقررات را ویژگی اصلی موفقیت دانشجویان شریف برشمرده و بیان داشتند که پایبندی به مقررات آموزشی و تلاش و کوشش در تحصیل ضامن موفقیت همه دانشجویان خواهد بود. پس از ایشان حجت الاسلام والمسلمین محمدنژاد نماینده محترم ولی فقیه در دانشگاه صنعتی شریف در بیاناتی، محوریت ولایت در دین اسلام را یادآور شده و تاکید دین مبین اسلام بر اصل ولایت را ناشی از اهمیت این عنصر در هدایت انسان و جامعه دانستند. ایشان همچنین توجه به ورزش و نشاط در کنار درس را از مهمترین عوامل موفقیت در دوران دانشجویی برشمردند. در ادامه جلسه افتتاحیه، جناب آقای دکتر مداح حسینی ریاست محترم پردیس بین الملل تهران ضمن خوشامدگویی به دانشجویان جدیدالورود، به ارائه آماری از وضعیت پیشین و کنونی پردیس و پیشرفت این پردیس در حوزه های مختلف آموزشی و فرهنگی پرداختند.
  • پس از اتمام جلسه افتتاحیه، دانشجویان هر رشته به دانشکده های خود رفته و برنامه معارفه دانشجویان و همچنین معرفی رشته های مختلف توسط اعضای انجمن علمی پردیس برگزار شد.
  • همزمان با اذان ظهر، دانشجویان به مسجد دانشگاه آمده و در صحن مسجد مراسم ادای احترام نسبت به مقام شامخ سه شهید گمنام و اهدای شاخه گل به مزار این شهدا توسط دانشجویان برگزار شد.
  • پس از نماز و صرف نهار، دو کارگاه آموزشی با موضوعات دانشجوی چند بعدی و مهندسی را قورت بده تشکیل شد و سپس در جلسه پایانی این مراسم، ابتدا جناب آقای دکتر میرزایی مدیر محترم فرهنگی و دانشجویی پردیس به تبیین قوانین انضباطی و فرهنگی دانشگاه پرداخته و سپس جناب آقای دکتر همت یار معاون محترم آموزشی پردیس ضوابط و مقررات آموزشی دانشگاه را برای دانشجویان تبیین کرده و در پایان جلسه پرسش و پاسخ راجع به مسائل مختلف آموزشی برگزار گردید. 
X