انجمن علمی پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف

معارفه رسمی ورودی های ۹۵

دیدار عیدانه هیئت رئیسه پردیس با دانشجویان با تلاش های انجمن علمی و همکاری مسولین دانشگاه برگزار گردید.در این دیدار دانشجویان به  بیان نظرات و ابراز مسایل و نقطه نظرات خود پرداختند. هیئت رئیسه

  • چهارشنبه ۵ آبان مراسم معارفه رسمی ورودی های ۹۵ در حالی برگزار شد که این برنامه یک بار به دلیل حادثه برای جمعی از اساتید دانشگاه به تاخیر افتاده بود و ریاست پردیس و معاون آموزشی دانشگاه به همین دلیل در برنامه حضور نداشتند. این برنامه با حضور آقای دکتر رشتچیان معاون پژوهشی دانشگاه و آقای دکتر نجمی معاون اداری مالی دانشگاه، اعضای هیئت رئیسه پردیس و مدیران برنامه‌های آموزشی پردیس در سالن جابر دانشکده شیمی و از ساعت ۹ صبح برگزار شد.
  • آقای دکتر همت‌یار معاون آموزشی پردیس در ابتدای برنامه پیام آقای دکتر مداح‌حسینی رئیس پردیس و دکتر میرعمادی معاون آموزشی دانشگاه را برای دانشجویان قرائت و از سوی ایشان برای دانشجویان جدید آرزوی موفقیت کرد.آقای دکتر نجمی و دکتر رشتچیان دیگر سخنرانان برنامه بودند که از تجربیات خود در دانشگاه برای دانشجویان سخن گفتند. با حضور ایشان و مدیران برنامه از رتبه‌های برتر کنکور پذیرفته شده در هر یک از رشته‌ها نیز تقدیر شد. دکتر همت‌یار هم بار دیگر پشت تریبون قرار گرفت و از برنامه ها و مقررات آموزشی دانشگاه برای دانشجویان گفت.
  • در ادامه کلیپی از مصاحبه خبر سیما با آقای دکتر مداح‌حسینی در بیمارستان امام خمینی پخش شد و مدیر فرهنگی دانشجویی پردیس توضیح کوتاهی در مورد گروه‌های دانشجویی و فعالیت‌های دانشجویی پردیس ارائه کرد.
  • در پایان یادبودی از سوی پردیس به دانشجویان اهدا شد و دانشجوها در کنار پذیرایی با فعالیت‌های انجمن علمی دانشجویان توسط اعضای انجمن آشنا شدند.
  • ادامه برنامه معارفه در دانشکده‌ها برگزار شد. دانشجویان هر رشته به همراه استاد راهنما و تعدادی از دانشجویان فعال انجمن علمی به دانشکده رفتند تا بیشتر با دانشکده و رشته تحصیلی خود آشنا شوند.

پردیس هم پس از شنیدن تمامی مشکلات و گلایات دانشجویان  شروع  به پاسخگویی و بیان نظرات و تصمیمات خود کردند. فراهم نمودن همچین فضاهایی برای دانشجویان تا اقدام به ابراز نظرات خود کنند نه تنها باعث نزدیک شدن روابط استاد و دانشجو می شود بلکه در راه بهبود شرایط و افزایش کیفیت خدمات دانشگاهی از تمامی پتانسیل ها و نظرات استفاده می شود.   

X